Project Description

Katalóg Fingerfood stojany na fingerfood misky – GoldPlast

Náš sortiment Finger Food je veľmi úspešný. Pre vyniknutie Vašej úžasnej tvorby sú tu nové stojany, s novými tvarmi, pre splnenie najnovších prezentačných požiadaviek -“srdce”, “oblak”, “kvet”. Tieto odstupňované obslužné stojany boli navrhnuté ako nový prezentačný systém pre Finger Food kolekciu. Týmto sa stávajú dokonalou výkladnou skriňou pre celý rozsah sortimentu Finger Food. Vyrobené z ľahkého, robustného materiálu, sú jednoduché na montáž, majú praktické použitie a samozrejme sú určené na opakované použitie. Ľahkosť materiálu a ich nízka cena Vám umožňuje, aby boli stojany vhodné na jednorazové použitie, ale ich pevná konštrukcia a plastová povrchová úprava uľahčuje čistenie zásobníkov, pre garantované opätovné použitie – Vaša eko voľba.
Koniec koncov, stojany Gold Plast slúžia na kreativitu, tak prečo obmedzovať svoje možnosti?

  • Téma: stojany na fingerfood misky a nádobky

  • Produkty v katalógu:
    Poschodové stojany na misky a nádobky pre fingerood pokrmy.

  • Výrobca: GoldPlast – Taliansko
    Taliansky dizajn a vysoká kvalita. Už viac ako 30 rokov líder v dizajne, výrobe a distribúcii širokého portfólia výrobkov pre gastro priemysel.

Ak ste firma, živnostník a máte pridelené IČO, môžete si tento katalóg objednať v tlačenej forme. Zašleme vám ho priamo do schránky, úplne zadarmo!

Objednať katalóg

Produkty z tohto katalógu nájdete v našom e-shope.

E-shop
logo GoldPlast
Objednať katalóg
E-shop

Mohlo by vás zaujímať

Späť na všetky katalógy