Bio degradovateľné prestieranie – Mank

Katalóg BIO degradovateľného prestierania, plne recyklovateľného pozostáva z ponuky produktov ako sú servítky, príborníky – obaly na príbor, šerpy na stôl, ktoré sú vyrobené z výlučne 100% recyklovateľných a obnoviteľných materiálov, ako je napr. papier z trávy, ktorý je rýchlo obnoviteľný, potrebuje na spracovanie menej energie a vody ako tradičné papierové výrobky.

Dávno predtým, ako sa pojmy organický a udržateľnosť stali módnymi, bolo základným kameňom našej firemnej filozofie zaobchádzanie s prírodou a jej zdrojmi zodpovedne a s rešpektom. Vtedy, ako aj teraz, dávame maximálny dôraz, aby sme zabezpečili, že naše výrobné štandardy, naše požiadavky na suroviny a všetky procesy súvisiace s firmou boli čo najekologickejšie a najšetrnejšie k životnému prostrediu, takže aj budúce generácie budú schopné si vychutnať zdravé prostredie. Toto je naša zodpovednosť a berieme to vážne.

  • Téma: celoročný katalóg prestierania z BIO degradovateľného materiálu

  • Produkty v katalógu:
    Servítky, obrusy, šerpy na stôl, rozetky pod poháre, príborníky a iné produkty pre prestieranie a stolovanie

  • Výrobca: Mank – Nemecko
    Mank je popredný nemecký výrobca dizajnových produktov prestierania. História spoločnosti Mank siaha do roku 1930. Odvtedy sa spoločnosť rozšírila na tri výrobné miesta v Nemecku a odtiaľ distribuujú ich výrobky do celého sveta. Spoločnosť Amarena s.r.o. Vám ich sprostredkuje na Slovensku.

bio degradovateľné prestieranie

Ak ste firma, živnostník a máte pridelené IČO, môžete si tento katalóg objednať v tlačenej forme. Zašleme vám ho priamo do schránky, úplne zadarmo!

Produkty z tohto katalógu nájdete v našom e-shope.

Mank logo