Katalóg prestierania Pack Service Italia – Nová kolekcia

Nové dekorácie v kolekciách, nové materiály, nové formáty. Prestieranie Pack Service oblečie každý priestor v jedinečnom štýle.

V katalógu od tejto spoločnosti nájdete všetko potrebné pre zabezpečenie luxusného stolovania. Nekonečné množstvo inšpirácie v krásnych farbách. Všetky produkty zladené v kolekciách, pri ktorých nemôžete nič pokaziť.

Servítky, obrusy, stredové šerpy na stôl – behúne na stôl, vrecká na príbor z netkanej textílie v jednofarebnom prevedení. Desiatky servítok v krásnych sýtych odtieňoch.

  • Téma: katalóg prestierania – novinky

  • Produkty v katalógu:
    Servítky, obrusy, stredové šerpy – behúne na stôl, vrecká na príbor z netkanej textílie v jednofarebnom prevedení a iné produkty pre prestieranie a stolovanie.

  • Výrobca: Pack Service Italia
    Pack Service Italia je talianska spoločnosť, ktorá sa zameriava vo svojej výrobe na produkty prestierania pre reštaurácie a oblasť HORECA. Svoju produkciu dotiahla do dokonalosti, nakoniec, ako je pri Talianoch zvykom. Tieto dizajnové produkty prinášajú do gastro prevádzok určitý nádych luxusu a vkusu. Spoločnosť Amarena s.r.o. Vám ich sprostredkuje na Slovensku.

logo udržateľnosti

Pack Service vyrába produkty z PEFC® a FSC® certifikovaných surovín.

Celulóza, používaná na výrobu servítkov, obrusov a ďalších produktov prestierania, pochádza z udržateľne obhospodarovaných lesov, certifikovaných lesov a iných kontrolovaných zdrojov. FSC® je mimovládna organizácia, ktorá podporuje environmentálne, sociálne a ekonomicky udržateľné obhospodarovanie svetových lesov.

Produkty z tohto katalógu nájdete v našom e-shope.

Pack Service logo