Katalóg prestierania Inspiration – Mank

V tomto katalógu nájdete množstvo vysoko kvalitných produktov určených na prestieranie v gastro prevádzkach. Napríklad servítky papierové alebo z netkanej textílie s potlačou v rôznych veľkostiach, šerpy na stôl, obrusy, príborníky, rozetky, obedové prestieranie, podbradníky, banketové sukne.

Kompletná ponuka prestierania a servítok na všetky príležitosti. Svadobné servítky, slávnostné servítky, stredové šerpy, obrusové rolky, papierové servítky, kompostovateľné servítky a vrecká na príbor. Stovky druhov prestieraní v tých najaktuálnejších trendoch.

Obzvlášť zaujímavé sú produkty vyrobené z netkanej textílie zvanej Airlaid. Je to špeciálny materiál optimalizovaný na výrobu prestierania, servítkov, obrusov a šerp na stôl s výbornou pevnosťou a excelentnou nasiakavosťou. Materiál sa ani po nasiaknutí tekutinou nerozmáča. Vyzerá exkluzívne a servítky sa ľahko skladajú. Vaše prestieranie s nimi vyzerá vždy perfektne a posúva gastro zariadenie na vyššiu úroveň. Presvedčte sa v našom e-shope.

  • Téma: celoročný katalóg prestierania

  • Produkty v katalógu:
    Servítky, obrusy, šerpy na stôl, rozetky pod poháre, príborníky a iné produkty pre prestieranie a stolovanie

  • Výrobca: Mank – Nemecko
    Mank je popredný nemecký výrobca dizajnových produktov prestierania. História spoločnosti Mank siaha do roku 1930. Odvtedy sa spoločnosť rozšírila na tri výrobné miesta v Nemecku a odtiaľ distribuujú ich výrobky do celého sveta. Spoločnosť Amarena s.r.o. Vám ich sprostredkuje na Slovensku.

Ak ste firma, živnostník a máte pridelené IČO, môžete si tento katalóg objednať v tlačenej forme. Zašleme vám ho priamo do schránky, úplne zadarmo!

Produkty z tohto katalógu nájdete v našom e-shope.

Mank logo