Vianočné prestieranie, katalóg – Mank

Vianočné prestieranie je neodmysliteľnou súčasťou zimnej sezóny. Vo vianočnom katalógu nájdete neuveriteľné množstvo inšpirácie, ktorú potrebujete pre rýchle vianočné prestretie stolov. V katalógu môžete vidieť množstvo luxusných a zároveň dostupných servítkov z netkanej textílie v krásnych vianočných a novoročných vzoroch. Okrem servítkov sú k dispozícii, samozrejme, obrusy, obrusové rolky, šerpy alebo obaly na príbor, tzv. príborníky.

Obzvlášť zaujímavé sú produkty vyrobené z netkanej textílie zvanej Airlaid. Je to špeciálny materiál optimalizovaný na výrobu prestierania, servítkov, obrusov a šerp na stôl s výbornou pevnosťou a excelentnou nasiakavosťou. Materiál sa ani po nasiaknutí tekutinou nerozmáča. Vyzerá exkluzívne a servítky sa ľahko skladajú. Vaše prestieranie s nimi vyzerá vždy perfektne a posúva gastro zariadenie na vyššiu úroveň. Množstvo produktov s vianočnými motívmi nájdete v našom e-shope.

  • Téma: vianočný katalóg prestierania

  • Produkty v katalógu:
    Servítky, obrusy, šerpy na stôl, rozetky pod poháre, príborníky a iné produkty pre prestieranie a stolovanie

  • Výrobca: Mank – Nemecko
    Mank je popredný nemecký výrobca dizajnových produktov prestierania. História spoločnosti Mank siaha do roku 1930. Odvtedy sa spoločnosť rozšírila na tri výrobné miesta v Nemecku a odtiaľ distribuujú ich výrobky do celého sveta. Spoločnosť Amarena s.r.o. Vám ich sprostredkuje na Slovensku.

Ak ste firma, živnostník a máte pridelené IČO, môžete si tento katalóg objednať v tlačenej forme. Zašleme vám ho priamo do schránky, úplne zadarmo!

Produkty z tohto katalógu nájdete v našom e-shope.

Mank logo
Mank Vianoce