Katalóg GoldPlast Professional

Katalóg od spoločnosti GOLDPLAST vám poskytne úplný obraz o plastovom riade. To nie je len plast! Výrobky firmy GoldPlast spĺňajú prísnu európsku certifikáciu. Výrobky sú plne recyklovateľné a používajú sa opakovane. Pričom veľká časť z nich sa samozrejme dá umývať priamo v umývačkách riadu. Svojimi vynikajúcimi vlastnosťami sa stávajú násobne ekologickejšími ako ktorékoľvek jednorazové riady, ktoré možno kompostovať a stále ich vieme plne recyklovať.

Novinkou v produkcii je samozrejme celá rada ekologických jednorazových riadov, ktoré sú plne rozložiteľné a v prírode plne odbúrateľné. Dajú sa aj kompostovať.

  • Téma: katalóg s plastovým riadom

  • Produkty v katalógu:
    Eko riad, finger food, taniere, podnosy a misky, príbory a poháre, koktejlové poháre a poháre na alkohol, nerozbitné poháre, potlač pohárov na mieru

  • Výrobca: GoldPlast – Taliansko
    Taliansky dizajn a vysoká kvalita. Už viac ako 30 rokov líder v dizajne, výrobe a distribúcii širokého portfólia výrobkov pre gastro priemysel.

Ak ste firma, živnostník a máte pridelené IČO, môžete si tento katalóg objednať v tlačenej forme. Zašleme vám ho priamo do schránky, úplne zadarmo!

Produkty z tohto katalógu nájdete v našom e-shope.

logo GoldPlast