Jeseň v prestieraní – katalóg, Mank

V jesennom katalógu, ako inak, nájdete nádherné produkty prestierania v jesenných vzoroch s vyobrazením typicky jesenných produktov a farieb. Vždy v ucelených kolekciách, ktoré pozostávajú zo servítkov rôznych rozmerov, šerp a obrusov v rovnakom vzore, čo na pestrom jesennom stole vyzerá naozaj vynikajúco. Jesenné prestieranie patrí k najkrajším pre svoju bohatú farebnosť. S týmto prestieraním navodíte dokonalú jesennú atmosféru.

Obzvlášť zaujímavé sú produkty vyrobené z netkanej textílie zvanej Airlaid. Je to špeciálny materiál optimalizovaný na výrobu prestierania, servítkov, obrusov a šerp na stôl s výbornou pevnosťou a excelentnou nasiakavosťou. Materiál sa ani po nasiaknutí tekutinou nerozmáča. Vyzerá exkluzívne a servítky sa ľahko skladajú. Vaše prestieranie s nimi vyzerá vždy perfektne a posúva gastro zariadenie na vyššiu úroveň. Presvedčte sa v našom e-shope.

  • Téma: sezóna jeseň – produkty s jesennou tématikou

  • Produkty v katalógu:
    Servítky, obrusy, šerpy na stôl,  príborníky a iné produkty pre prestieranie a stolovanie

  • Výrobca: Mank – Nemecko
    Mank je popredný nemecký výrobca dizajnových produktov prestierania. História spoločnosti Mank siaha do roku 1930. Odvtedy sa spoločnosť rozšírila na tri výrobné miesta v Nemecku a odtiaľ distribuujú ich výrobky do celého sveta. Spoločnosť Amarena s.r.o. Vám ich sprostredkuje na Slovensku.

Ak ste firma, živnostník a máte pridelené IČO, môžete si tento katalóg objednať v tlačenej forme. Zašleme vám ho priamo do schránky, úplne zadarmo!

Produkty z tohto katalógu nájdete v našom e-shope.

Mank logo
Mank Jeseň v priestieraní