Katalóg prestierania Pack Service Italia – Mono

Nádherné prestieranie a kompletne kompostovateľné.

V katalógu od tejto spoločnosti nájdete všetko potrebné pre zabezpečenie luxusného stolovania. Nekonečné množstvo inšpirácie v krásnych farbách. Všetky produkty zladené v kolekciách, pri ktorých nemôžete nič pokaziť.

Servítky, príborníky, obrusy z netkanej textílie vo výhodných cenách. Kompostovateľné servítky, stredové šerpy a prestierania.

  • Téma: katalóg prestierania – farebne zladené, kompostovateľné

  • Produkty v katalógu:
    Servítky, obrusy, stredové šerpy, vrecká na príbor z netkanej textílie v jednofarebnom prevedení a iné produkty pre prestieranie a stolovanie.

  • Výrobca: Pack Service Italia
    Pack Service Italia je talianska spoločnosť, ktorá sa zameriava vo svojej výrobe na produkty prestierania pre reštaurácie a oblasť HORECA. Svoju produkciu dotiahla do dokonalosti, nakoniec, ako je pri Talianoch zvykom. Tieto dizajnové produkty prinášajú do gastro prevádzok určitý nádych luxusu a vkusu. Spoločnosť Amarena s.r.o. Vám ich sprostredkuje na Slovensku.

logo udržateľnosti

Pack Service vyrába produkty z PEFC® a FSC® certifikovaných surovín.

Celý sortiment prestierania Mono získal značku OK Compost a teraz vyhovuje norme UNI EN 13432, ktorá je v súlade s reguláciou pre likvidáciu a kompostovanie odpadov.

Produkty z tohto katalógu nájdete v našom e-shope.

Pack Service logo